Old School Body Building Deneyimi İçin Young&Healthy Fitness Club’ı Deneyin!

13 Şubat 2019
462 Okunma

Kimsenin gezmeye doyamadığı İstiklal Caddesi’ne 5 dakika mesafede, size Gold GYM zevkini yaşatacak bir spor salonunda fitness becerilerinizi arttırmak ve mükemmel vücut hatlarına sahip olmak ister miydiniz? Cevabınız evet ise Young&Healthy Fitness Club sizi bekliyor!

80’lere Dönüş, Renkli Tasarım

Young&Healthy Fitness Club, Kasımpaşa’da İstiklal Caddesi’ne yürüme mesafesinde, her yere ulaşımı oldukça kolay, genç ve dinamik bir salon.

young-healthy-fitness-club-spor-salonu-sporcard

2019 yılı başında 2 genç işletmeci tarafından devralınan salon, size tıpkı 80’leri yaşatacak şekilde tasarlanmış. İçeriye girdiğiniz andan itibaren kendinizi tüm body builderların gitmek isteyeceği GOLD’s Gym’de geziyormuş gibi hissediyorsunuz. Grafitiler, sloganlar ve turuncu gri ağırlıklı tasarımı ile salon sizi 80’ler ortamında spor yapmaya davet ediyor.

Klasik Fitness Deneyimi İçin İdeal Bir Spor Salonu

Eğer spor salonuna gittiğinizde odaklanmak istediğiniz noktalar ağırlık antrenmanları ve klasik fitness çalışmaları ise Young&Healthy Fitness Club sizin için oldukça yeterli bir salon.

young-healthy-fitness-club-spor-salonu-sporcard

Spor salonu 4 kattan oluşuyor ve ilk katında sizi oldukça güleryüzlü bir danışma karşılıyor. Çünkü burada müşteri memnuniyeti en önemli konu! Sporcard check in kodunuzu danışmadaki görevliler ile paylaşarak salonu keşfetmeye başlıyorsunuz.

Her katı 80 m2 olan Young&Healthy Fitness Club, giriş katında erkekler için soyunma odası ve duşlar, 2. ve 3. katlarında ağırlık ekipmanları, spor aletleri ve kardiyo aletleri bulunduruyor. Bu fitness merkezinin 4. katında ise crossfit alanı, kadınlar için soyunma odaları, ve duşlar bulunuyor. 3. katta ayrıca mola verebileceğiniz, supplementlerinizi hazırlattırabileceğiniz bir kafeterya mevcut, burada keyifle dergilerinizi okuyabilir, boş zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

young-healthy-fitness-club-spor-salonu-sporcard

Salonun çalışma saatleri hafta içi 11:00 – 23:00 ve cumartesi  11:00 – 21:00 arasında. Pazar günü kapalı olduğunu hatırlatalım. Sağlam bir fitness antrenmanını old school bir salonda yapmak isteyenlere sesleniyoruz, Young&Healthy Fitness Club sizi bekliyor!

young-healthy-fitness-club-spor-salonu-sporcard

İlginizi çekebilir

Sporda İlerleme Nasıl Sağlanır?
Egzersiz-Spor
1 Okunma
Egzersiz-Spor
1 Okunma

Sporda İlerleme Nasıl Sağlanır?

Spor Card - 23 Eylül 2019

Ders çalışmazsanız matematik sınavından geçemezsiniz… Ve ilerleme kaydedemiyorsanız da salonda vücudunuzu geliştiremezsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenin. Uzmanına sorduk! Sporda İlerleme Nedir?…

Kadınlar İçin Seksi Üst Vücut Antrenmanı
Egzersiz-Spor
46 Okunma
Egzersiz-Spor
46 Okunma

Kadınlar İçin Seksi Üst Vücut Antrenmanı

Spor Card - 20 Eylül 2019

Eğer üst vücudunuzu geliştirmek istiyorsanız, kol, omuz ve göğüs kaslarınızı biçimlendirip sıkılaştırmanız gerekiyor. Farklı antrenman yöntemlerinin en iyi özelliklerini bir araya…

Sporcard Kanserli Çocuklar İçin #Umuda Koşuyor!
Genel
77 Okunma
Genel
77 Okunma

Sporcard Kanserli Çocuklar İçin #Umuda Koşuyor!

Uluç - 19 Eylül 2019

Sporcard olarak Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın düzenlediği Umut Koşusu’nu destekliyoruz. 22 Eylül’de Büyükada’da #UmudaKoş’uyoruz. Seni de ailemizin bir parçası olarak…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.