Ankara’da Açık Havada Spor Yapmak İsteyenler İçin Doğru Adres: Graffiti Rekor Sports Club

29 Kasım 2018
252 Okunma

Daha önce Ankara spor salonları arasından geniş ve ferah bir ortamda rahat bir şekilde spor yapabileceğiniz Graffiti Rekor Sports Club’ı duymuş muydunuz? Fitness konusunda deneyiminizi arttırıp keyifle hedeflerinize ulaşabileceğiniz, Ankara Yenimahalle’de bulunan spor salonunu sizlere tanıtmak istiyoruz.

Hem Ferah Hem Kaliteli

Graffiti Rekor Sports Club’da, özgürce çalışabileceğiniz bir ortam sizleri bekliyor. Genişlik sizin için bir öncelik ise, “rahat rahat çalışmak istiyorum, çok kalabalık istemiyorum” diyen biriyseniz size  güzel bir haberimiz var! Çünkü bu spor salonu 1000 metrekare alana yayılmakta. Bu ferah spor salonunda özellikle fitness, vücut geliştirme, kardiyo, spinning ve reformer pilates alanlarında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kardiyo bölümü, spining ve grup derslerinin verildiği odaların üstleri açılabilmektedir. Bu sayede hava güzel olduğunda bu dersler, salonun üstü açılarak temiz hava alacak şekilde verilmektedir.

ankara-spor-salonlari-graffiti-rekor-sports-club-sporcard

Açık Havada Spor Deneyimi

Deneyimli ve lisanslı eğitmenler eşliğinde açık havada antrenman yapmak istiyorsanız da Graffiti Rekor Sports Club doğru bir adrestir. Üzeri açılabilen spor alanlarının yanısıra 1100 metrekare açık alana sahip olan salonun, basket sahası bulunmaktadır. Bu açık alanda ayrıca crossfit çalışmaları da yapılmaktadır. Bahar ve yaz dönemlerinde, gün içerisinde havanın en güzel olduğu zamanlarda grup derslerini açık alanda da yapabilirsiniz.

Her Kullanıcıya Ücretsiz Beden Ölçümü ve Beslenme Danışmanlığı

Spor salonunun sahibi ve eğitmeni Akın Hondoroğlu, her bir kullanıcıya salonu ilk kullanımlarında ücretsiz olarak beden ölçümü ve diyetisyen eşliğinde beslenme önerileri sunuyor. Kullanıcılar talep ettikleri takdirde diyetisyen ile beslenme programı hazırlayabiliyor. Ayrıca yapılan tüm ölçümlere göre eğitmenler kişiler için antrenman programı da hazırlıyor. Akın Bey, eğitmenlerin kullanıcılar ile programı paylaştıktan sonra da iletişimde kaldıklarını ve takıldıkları noktada kendilerine danışabileceklerini belirtiyor. Ayrıca ücretli olarak pt hizmeti de alabiliyorsunuz.

ankara-spor-salonlari-graffiti-rekor-sports-club-sporcard

Dünya İkincisi Eğitmen

Akın Hondoroğlu, Dünya üzerinde vücut geliştirme alanında kendini ispatlamış Türk isimlerden biri. Kendisi “Nac. Mr. Universe Bodybuilding 2010 Master Coach” ünvanının sahibi.

Sporcard kullanıcıları salonun tüm bu özelliklerinden yararlanabiliyor. Ayrıca bir güzel haber daha verelim spor salonunun molalarınızda bir şeyler atıştırabileceğiniz bir kafesi, üst katında bulunan bir spa merkezi mevcut. Burada rahatlamak istediğiniz zaman fin hamamı ve saunadan yararlanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Zaman Kazandıran 3 Muhteşem Kısa Antrenman Programı
Egzersiz-Spor
21 Okunma
Egzersiz-Spor
21 Okunma

Zaman Kazandıran 3 Muhteşem Kısa Antrenman Programı

Spor Card - 18 Şubat 2019

Bacaklarınızı inceltmek, karın kaslarınızı çıkarmak ve biçimli bir üst vücut geliştirmek için dünya kadar vaktiniz yok, biliyoruz. Burada verdiğimiz 20…

İş Çıkışı Yapabileceğiniz Bu Antrenmanlarla Yağlarınızı Yakın!
Egzersiz-Spor
14 Okunma
Egzersiz-Spor
14 Okunma

İş Çıkışı Yapabileceğiniz Bu Antrenmanlarla Yağlarınızı Yakın!

Spor Card - 15 Şubat 2019

Karın kasları patlasın, yağlar erisin! Bu antrenman programlarını çalışanlar kolayca yapabilecek, bu kez spor bırakılmayacak. Uzman antrenörlerin hazırladığı bu üç…

Old School Body Building Deneyimi İçin Young&Healthy Fitness Club’ı Deneyin!
Spor Salonları
34 Okunma
Spor Salonları
34 Okunma

Old School Body Building Deneyimi İçin Young&Healthy Fitness Club’ı Deneyin!

Spor Card - 13 Şubat 2019

Kimsenin gezmeye doyamadığı İstiklal Caddesi’ne 5 dakika mesafede, size Gold GYM zevkini yaşatacak bir spor salonunda fitness becerilerinizi arttırmak ve…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.