Sporcard ile Sancaktepe’de Gidebileceğiniz Premium Spor Salonu: Gymline

Istanbul Anadolu yakasında Premium spor salonu arayışınız için kaliteli bir alternatifle karşınızdayız: Gymline fitness salonu. Sancaktepe’de bulunan, kullanıcı yorumlarındaki tecrübeli hocaları, temizliği ve ders çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çeken salon, fitness merkezi arayışınızı sonlandıracak mükemmel özelliklere sahip.

Kendinizi Özel Hissettirecek Bir Salon

Sancaktepe’de bulunan spor salonu, spor severlerin tüm kalite anlayışını bir potada eritebilecek ve bu kaliteyi sürdürebilecek şekilde düşünülüp tasarlanmış bir spor merkezi. Salonun aşağıda inceleyeceğimiz özelliklerini sizin de çok seveceğinizden eminiz!

Hem Rekabet Hem Ölçüm Hem Spor

Gymline, spor ekipmanları konusunda son derece teknolojik aletleri seçmeye özen gösteriyor. Spor salonunda bulunan spor aletleri kullanıcıların QR kod teknolojisini kullanarak antrenman verilerini takip edebilecekleri ve diğer kullanıcılar ile yarış yapabilecekleri spor aktivitelerini daha eğlenceli bir hale getiriyor. Gymline’da IMPULSE spor ekipmanları kullanılıyor.

Arkadaşlarınız ile spora gittiğinizde birbiriniz ile yarışabileceğiniz, birbirinizin ölçülerini kıyaslayabileceğiniz, sizi daha çok motive edecek, yaptığınız sporu daha eğlenceli bir hale getirecek olan Gymline geniş ders skalası ile de dikkat çekiyor.

Gymline sizlere stüdyo dersleri içerisinde yoga, zumba, crunch, total body, pilates, corrector pilates, military training, abs, cycling, body weight training, tae-box, line stronger, insanity gibi dersleri sunuyor. Kardiyo öncesi bir total body dersi harika olurdu değil mi? Fitness salonu bu derslerin yanısıra kişiye özel dersler ya da 5 kişilik küçük sınıflarda çalışmalar da sunuyor.

Gymline spor salonu Sporcard ile işbirliği içerisinde kullanıcılara fitness, gym ve basketbol alanlarını sınırsız bir şekilde açıyor. Temiz duşları ve soyunma odaları ile de şimdiye kadarki kullanıcılarından tam not almış durumda. Gymline spor salonu Fit Cafe’ye sahip. Burada ders öncesi ya da sonrası nefis sporcu smoothieleri tüketebilirsiniz.

Gymline spor salonu hafta içi saat 07:00 ile 23:00; hafta sonu ise saat 09:00 ile 23:00 arasında hizmet vermektedir.

Sporcard ayrıcalıkları ile Sancaktepe bölgesinde bulunan Gymline spor merkezini tanımak, deneyimli hocaları ile tanışmak ve sporunuzu en iyi ekipmanlar ile yapmak için hemen rezervasyon yapmaya ne dersiniz?

gymline-spor-salonu-sporcard

İlginizi çekebilir

Merkezi Sinir Sisteminizi Geliştiren 5 Patlayıcı Hareket
Egzersiz-Spor
8 Okunma
Egzersiz-Spor
8 Okunma

Merkezi Sinir Sisteminizi Geliştiren 5 Patlayıcı Hareket

Spor Card - 12 Kasım 2018

Merkezi sinir sisteminizi harekete geçiren beş patlayıcı hareketle antrenmanlarınıza sınıf atlatın. Antrenmandan önce ısınmak ve gevşemek için koşu bandında hafif…

Karın Kaslarınızı Bu Antrenman Programı İle Geliştirin!
Fitness Önerileri
22 Okunma
Fitness Önerileri
22 Okunma

Karın Kaslarınızı Bu Antrenman Programı İle Geliştirin!

Spor Card - 9 Kasım 2018

Kısa ama gözyaşına bakmadan “bam, bam, bam!” kas çıkaran karın antrenmanıyla merkez bölgenizi üst düzey geliştirin. Karın antrenmanına fazla zaman…

Hilton Maslak’ta Ocean Club Fitness & Spa Premium Salon Keyfini Yaşayın
Spor Salonları
26 Okunma
Spor Salonları
26 Okunma

Hilton Maslak’ta Ocean Club Fitness & Spa Premium Salon Keyfini Yaşayın

Spor Card - 7 Kasım 2018

Avantajlarıyla adından çokça söz ettiren sporcard bünyesinde spor salonu kullanıcılarının büyük beğenisini toplayan birçok salona sahip. Bunlardan biri de sizlere…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.