Fitroom Savunma Sanatları Merkezi Nişantaşı’nda Sizleri Bekliyor

Istanbul’un en nezih ve güzel yerlerinden Nişantaşı, Teşvikiye’de bulunan Fitroom Savunma Sanatları Merkezi hem spor tutkunlarını hem savunma sanatlarını tanımak ve uygulamak isteyenleri bekliyor!

Savunma Sanatlarını Deneyimleyin

Sporcard ayrıcalıkları ile savunma sanatlarına olan merakınızı bir adım öteye taşıyıp, Uzak Doğu sporlarını Fitroom’da tanıyabilirsiniz. Fitroom bir fitness salonu olmaktan da öte, kullanıcılarına Uzak Doğu sporlarını ve savunma sanatlarını tanıtmak istiyor. Savunma sanatlarının altında yatan felsefeyi spor severlere Türkiye’deki en iyi hocalar ile anlatmak ve bu sporu her yaştan insan ile paylaşmak istiyor.

Türkiye’nin En Deneyimli ve En İyi Savunma Sanatı Antrenörleri İle Tanışın

Bünyesinde, İhsan Yıldırım Tarhan, Sensei Roel Medici, Timur Ahenk, Yiğit Doğan, Sensei Atilla İlhan ve Seçkin Köknar gibi değerli isimlere yer veren Fitroom Savunma Sanatları Merkezi, 2010 yılında kurulmuş bir spor merkezi. Baş antrenörlerden İhsan Yıldırım Tarhan kendi alanında Türkiye’ye birçok derece kazandırmış; 1998-2008 yılları arasında 10 adet Türkiye Boks Şampiyonası 1.liği; 2009, 2010 ve 2011 yılları Türkiye Kickboks Şampiyonluğu; 2004 yılı Dünya Boks Şampiyonluğu ve daha birçok derecesi bulunuyor.

Spor salonı, Şişli Öğretmenevi içerisinde yer alıyor ve kullanıcılarına fitness, boks, kickboks, jiu jitsu, pilates, yoga, jeet kune do, xing yi quan, kali, kenpo karate ve aikido dersleri sunuyor. Fitroom Savunma Sanatları Merkezi’nde Sporcard kullanıcıları sınırsız fitness ve gym alanlarından sınırsız bir şekilde faydalanabilir ayrıca tüm grup derslerinin deneme derslerine ücretsiz katılabilirler.

Nişantaşı’nda bulunan spor salonunun hafta içi çalışma saatleri 8:30 ile 20:30 arasında. Hafta sonu ise salon, 10:00 ve 16:00 arasında hizmet veriyor.

fitroom-savunma-sanatlari-merkezi-spor-salonu-sporcard

Sporcard ayrıcalıkları ile savunma sanatları ile tanışmak ve nezih bir fitness deneyimi yaşamak için Fitroom Savunma Sanatları Merkezi’ni mutlaka deneyin.

İlginizi çekebilir

30 Günlük Squat Challenge: En Can Yakıcı Bacak Hareketleri
Egzersiz-Spor
17 Okunma
Egzersiz-Spor
17 Okunma

30 Günlük Squat Challenge: En Can Yakıcı Bacak Hareketleri

Spor Card - 19 Temmuz 2019

Bara ciddi ağırlıklar, bacaklarınıza da ciddi kütle ekleyeceğiniz 30 günlük süper bir squat challenge yapmaya ne dersiniz? Squat boşuna hareketlerin…

Benzersiz Rehber: İstanbul’daki En İyi Havuzlu Spor Salonları
Spor Salonları
79 Okunma
Spor Salonları
79 Okunma

Benzersiz Rehber: İstanbul’daki En İyi Havuzlu Spor Salonları

Spor Card - 17 Temmuz 2019

Yüzme havuzlu spor salonu aramaktan yorulduysanız, bu rehber tam sizlik! Eğer "Sporumu yapayım, bir de üstüne havuzda yüzüp rahatlayayım." diyorsanız,…

Neden Oruç Diyeti Kilo Vermenin En İyi Yolu Olarak Görülüyor?
Sağlıklı Beslenme
36 Okunma
Sağlıklı Beslenme
36 Okunma

Neden Oruç Diyeti Kilo Vermenin En İyi Yolu Olarak Görülüyor?

Spor Card - 16 Temmuz 2019

Antik dönemlere kadar uzanan oruç diyeti binlerce yıldır uygulanmaktadır. Hristiyanlar, Müslümanlar, Yahudiler ve Budistlerin oruç tuttuğu ritüelleri vardır. “En iyi…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.