Fitroom Savunma Sanatları Merkezi Nişantaşı’nda Sizleri Bekliyor

Fitroom Savunma Sanatları Merkezi Nişantaşı’nda Sizleri Bekliyor

10 Ekim 2018
1241 Okunma

Istanbul’un en nezih ve güzel yerlerinden Nişantaşı, Teşvikiye’de bulunan Fitroom Savunma Sanatları Merkezi hem spor tutkunlarını hem savunma sanatlarını tanımak ve uygulamak isteyenleri bekliyor!

Savunma Sanatlarını Deneyimleyin

Sporcard ayrıcalıkları ile savunma sanatlarına olan merakınızı bir adım öteye taşıyıp, Uzak Doğu sporlarını Fitroom’da tanıyabilirsiniz. Fitroom bir fitness salonu olmaktan da öte, kullanıcılarına Uzak Doğu sporlarını ve savunma sanatlarını tanıtmak istiyor. Savunma sanatlarının altında yatan felsefeyi spor severlere Türkiye’deki en iyi hocalar ile anlatmak ve bu sporu her yaştan insan ile paylaşmak istiyor.

Türkiye’nin En Deneyimli ve En İyi Savunma Sanatı Antrenörleri İle Tanışın

Bünyesinde, İhsan Yıldırım Tarhan, Sensei Roel Medici, Timur Ahenk, Yiğit Doğan, Sensei Atilla İlhan ve Seçkin Köknar gibi değerli isimlere yer veren Fitroom Savunma Sanatları Merkezi, 2010 yılında kurulmuş bir spor merkezi. Baş antrenörlerden İhsan Yıldırım Tarhan kendi alanında Türkiye’ye birçok derece kazandırmış; 1998-2008 yılları arasında 10 adet Türkiye Boks Şampiyonası 1.liği; 2009, 2010 ve 2011 yılları Türkiye Kickboks Şampiyonluğu; 2004 yılı Dünya Boks Şampiyonluğu ve daha birçok derecesi bulunuyor.

Spor salonı, Şişli Öğretmenevi içerisinde yer alıyor ve kullanıcılarına fitness, boks, kickboks, jiu jitsu, pilates, yoga, jeet kune do, xing yi quan, kali, kenpo karate ve aikido dersleri sunuyor. Fitroom Savunma Sanatları Merkezi’nde Sporcard kullanıcıları sınırsız fitness ve gym alanlarından sınırsız bir şekilde faydalanabilir ayrıca tüm grup derslerinin deneme derslerine ücretsiz katılabilirler.

Nişantaşı’nda bulunan spor salonunun hafta içi çalışma saatleri 8:30 ile 20:30 arasında. Hafta sonu ise salon, 10:00 ve 16:00 arasında hizmet veriyor.

fitroom-savunma-sanatlari-merkezi-spor-salonu-sporcard

Sporcard ayrıcalıkları ile savunma sanatları ile tanışmak ve nezih bir fitness deneyimi yaşamak için Fitroom Savunma Sanatları Merkezi’ni mutlaka deneyin.

İlginizi çekebilir

Sporcard’lı Spor Salonları Açılırken Ne Gibi Önlemler Alındı?
Sağlıklı Yaşam
3 Okunma
Sağlıklı Yaşam
3 Okunma

Sporcard’lı Spor Salonları Açılırken Ne Gibi Önlemler Alındı?

tumay gucluer - 3 Haziran 2020

Spor salonları açıldı! Sporcard'lı spor salonları hangi şartlar ve önlemler dahilinde hizmet vermeye devam edecek? Alınan önlemler yeterli mi? Tekrar…

Muhteşem Fiziklerini Boks Antrenmanına Borçlu Olan 5 Ünlü Kadın
Egzersiz-Spor
29 Okunma
Egzersiz-Spor
29 Okunma

Muhteşem Fiziklerini Boks Antrenmanına Borçlu Olan 5 Ünlü Kadın

Spor Card - 1 Haziran 2020

Boks yapan ünlüler başlığı altında sadece erkekleri görmeye alışık olduğunuzu biliyoruz ama o günler maalesef geride kaldı. Bugünlerde, modeller ve…

Temel Vücut Egzersizi: Squat
Genel
663 Okunma
Genel
663 Okunma

Temel Vücut Egzersizi: Squat

Spor Card - 29 Mayıs 2020

Spor salonuna gidiyoruz ve düzenli kardiyo yapıyoruz. Ama kardiyo yapmak yağ yakmanın dışında her zaman istenilen vücudu elde etmek için…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.