Değişim Fitness Spa ve Güzellik Merkezi Sporda Yeni Adresiniz Olabilir!

31 Ağustos 2018
273 Okunma

Istanbul’un en şık sitelerinin yükseldiği, iş olanaklarının göbeği Bağcılar’da; yaşamın yeni merkezi Batı Şehir’de, Değişim Fitness Spa ve Güzellik Merkezi, spor severleri ve görünümüne dikkat eden herkesi daha iyi bir görünüme sahip olmaları için bekliyor.

Spor yapmak için çoğu zaman motivasyonunuz bulunduğunuz ortama göre şekillenebiliyor. Özellikle bahaneler bularak sporu erteleyen biriyseniz kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, olanakları ile sizi özel hissettirecek bir spor salonu tercih etmeniz oldukça önemli.

Değişim Fitness Spa ve Güzellik Merkezi, birçok farklı ders imkânı, büyük ve küçük (çocuk) havuzu, saunası, fin hamamı dediğimiz buhar odası ve Türk hamamı ile size hem çok yönlü spor imkânı sağlıyor hem de güzellik merkezi ve spa ile parıldayan tertemiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Değişim Fitness Spa ve Güzellik Merkezi bölgede gidebileceğiniz en büyük ve kapsamlı tesislerden biri. Fitness merkezi 3500 m2 kapalı ve 2000 m2 açık alandan oluşuyor. Spor ekipmanları tertemiz ve bakımlı olan salonda squash, pilates, spinning, total body, crunch, fitness ve dans derslerinden faydanabilirsiniz. Spor salonu oldukça aydınlık ve spor yapanların komforu için iyi bir havalandırmaya sahip. Değişim Fitness Spa, hem çocuk hem de yetişkinler için açık havuza da bünyesinde bulunduruyor. Havuz bakımları yetişkinler için 2 günde 1 çocuklar için her gün düzenli olarak yapılıyor.  Fitness salonunun Sporcard üyelerine açık bir de tenis kortu mevcut.

 

Salonda ayrıca ders aralarınızı ve molalarınızı keyifle değerlendirebilmeniz için hazırlanmış alanlar var. İsterseniz boş vaktinizi gym arkadaşlarınız ile playstation oynayarak geçirin isterseniz langırt oynayın isterseniz masa tenisi ile maç yapın.

 

 

Sağlam bir antrenmandan ya da hafif bir yüzme seansından sonra rahatlamanız için buhar odası, Türk hamamı ve saunada zaman geçirip, duşunuzu alıp evinize yenilenmiş bir şekilde dönebilirsiniz. Sporcard üyeliğinize dahil olmasa da salon özel indirimlerle masaj, cilt bakımı, solaryum ve zayıflama uygulamaları içeren bir güzellik merkezini de bünyesinde barındırıyor.

degisim-fitness-spa-ve-guzellik-merkezi-bagcilar-sporcard

Sporcard ayrıcalıkları ile sporun modern, donanımlı ve keyifli adresi Değişim Fitness Spa ve Güzellik Merkezi’nden yararlanabilmek için görsele tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Zaman Kazandıran 3 Muhteşem Kısa Antrenman Programı
Egzersiz-Spor
7 Okunma
Egzersiz-Spor
7 Okunma

Zaman Kazandıran 3 Muhteşem Kısa Antrenman Programı

Spor Card - 18 Şubat 2019

Bacaklarınızı inceltmek, karın kaslarınızı çıkarmak ve biçimli bir üst vücut geliştirmek için dünya kadar vaktiniz yok, biliyoruz. Burada verdiğimiz 20…

İş Çıkışı Yapabileceğiniz Bu Antrenmanlarla Yağlarınızı Yakın!
Egzersiz-Spor
12 Okunma
Egzersiz-Spor
12 Okunma

İş Çıkışı Yapabileceğiniz Bu Antrenmanlarla Yağlarınızı Yakın!

Spor Card - 15 Şubat 2019

Karın kasları patlasın, yağlar erisin! Bu antrenman programlarını çalışanlar kolayca yapabilecek, bu kez spor bırakılmayacak. Uzman antrenörlerin hazırladığı bu üç…

Old School Body Building Deneyimi İçin Young&Healthy Fitness Club’ı Deneyin!
Spor Salonları
32 Okunma
Spor Salonları
32 Okunma

Old School Body Building Deneyimi İçin Young&Healthy Fitness Club’ı Deneyin!

Spor Card - 13 Şubat 2019

Kimsenin gezmeye doyamadığı İstiklal Caddesi’ne 5 dakika mesafede, size Gold GYM zevkini yaşatacak bir spor salonunda fitness becerilerinizi arttırmak ve…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.