9Round Fitness Merkezinde 30 Dakikalık Antrenman Sistemi ile 500 Kalori Yakın

30 Mayıs 2019
137 Okunma

Amerika çıkışlı olan 9Round, dünyada 21 ülkede 800’den fazla spor kulübü olan bir fitness merkezi. Türkiye’de 2017 yılından itibaren faaliyet göstermekte olan 9Round, 1 yıl içinde 5 şubeye ulaşmış. Anadolu yakası spor merkezleri arasında Acıbadem, Kozyatağı, Sahrayıcedit; Avrupa yakası spor merkezleri arasında ise Cihangir ve Etiler bulunuyor.

9Round’u Farklı Kılan Nedir?

9Round spor merkezi

9Round gerçekten de farklı; çünkü size tüm vücudunuzu çalıştıran hızlı, etkili ve eğlenceli bir antrenman sunuyor. Her gün yenilenen bu antrenmanları yaparken size yardım etmesi için eğitmenler veriyor. Ayrıca kendi üyelerine özel sanal beslenme koçu hizmeti de sunuyor. 9Round’da randevu yok, sıra beklemek yok. 9Round antrenmanınız siz ne zaman gelirseniz o zaman başlıyor. Günlük 30 dakikalık antrenman ile 500’e yakın kalori yakımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede kısa sürede hedeflenen sonuca hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

9Round Antrenmanı

Hayalinizdeki vücudu eğlenceli ve heyecan verici, sadece 30 dakikalık bir antrenman ile elde edebilirsiniz!

9Round spor merkezi

9Round eşsiz, eğlenceli ve sonuç garantili antrenman isteyen insanlar için özelleştirilmiş bir fitness merkezi. Sizlere fonksiyonel, kardiyovasküler, süreli ve dairesel antrenman zinciri ile eşleşen kickbox temalı bir fitness programı sunuyor. Bu programlar, Dünya Kickbox Şampiyonu tarafından geliştirilen tescilli 9 antrenman istasyonu içeriyor. Bu istasyonların her biri 3 dakika sürüyor ve eğitmeniniz 30 dakika boyunca size meydan okumak, sizi motive etmek ve doğru bir şekilde yönlendirmek için yanınızda oluyor. Bir Sporcard kullanıcısı olarak siz de 9Round’un eğitmenleri ile birlikte çalışacaksınız.

9Round’un antrenman sistemi her gün değişiyor ve bu antrenmanlar Amerika’daki uzman eğitmen kadrosu tarafından hazırlanıp günlük olarak tüm dünyadaki bütün 9Round kulüplerine yollanıyor. 9Round’a her gittiğinizde eğitmeniniz size başka bir 30 dakikalık fitness deneyimi sunuyor ve böylelikle ne sıkılıyorsunuz ne de antrenmanınız monotonlaşıyor.

Ayrıca bütün salonlar hafta içi ve hafta sonu saat 10:00 ile 22:00 arasında kullanıma açık.

9Round spor merkezlerini Sporcard ayrıcalıkları ile deneyimlemek için linke tıklayabilirsiniz.

Round 1 ve 2: Güç İstasyonu

9Round spor merkezi

Bu istasyonda dayanıklılığınızı ve gücünüzü arttırmak için dumb bells, kettle bells, medicine balls, jump ropes ve diğer ekipmanları kullanacaksınız. Eğitmenler her istasyonda doğru formu kazanmanız için size yardımcı olacak.

Round 3 – 8: Kickbox ve Fitness İstasyonu

Asıl eğlence Heavy Bags’leri yumruklayıp tekmelemeye başlayınca gelecek. Kordinasyonunu ve zamanlamanızı yükseltmek için Double End Bags, omuzlarınızın durumunu ve hızını geliştirmek için Speed Bags kullanacaksınız.

Round 9: Abs ve Karın İstasyonu

Herkesin ortak sıkıntı noktası olan karın bölgesini sıkılaştırıp bütün kaslarınızı güçlendireceksiniz. Bu da herhangi bir hareketi çalışırken hareketleri daha verimli bir şekilde uygulayabilmenize ve dengenizi korumanıza yardımcı olacak.

İlginizi çekebilir

Neden Oruç Diyeti Kilo Vermenin En İyi Yolu Olarak Görülüyor?
Sağlıklı Beslenme
11 Okunma
Sağlıklı Beslenme
11 Okunma

Neden Oruç Diyeti Kilo Vermenin En İyi Yolu Olarak Görülüyor?

Spor Card - 16 Temmuz 2019

Antik dönemlere kadar uzanan oruç diyeti binlerce yıldır uygulanmaktadır. Hristiyanlar, Müslümanlar, Yahudiler ve Budistlerin oruç tuttuğu ritüelleri vardır. “En iyi…

Bu Deadlift Çeşitleri Vücudunuzu Baştan Yaratacak!
Egzersiz-Spor
31 Okunma
Egzersiz-Spor
31 Okunma

Bu Deadlift Çeşitleri Vücudunuzu Baştan Yaratacak!

Spor Card - 13 Temmuz 2019

Birçok sporcu deadlift hareketinin farklı noktalarında takılır; en sık da alt ya da orta kısımda sıkışırlar. Kilitlemesi zordur. Neyse ki…

Sadece Kadınlar: İstanbul’daki En İyi 10 Bayanlara Özel Spor Salonu 
Egzersiz-Spor
54 Okunma
Egzersiz-Spor
54 Okunma

Sadece Kadınlar: İstanbul’daki En İyi 10 Bayanlara Özel Spor Salonu 

Spor Card - 12 Temmuz 2019

Kadınlar, spor salonunda rahat hissetmek ister. Temiz, hijyenik, daha sakin ve kalabalık olmayan spor salonu bulma düşüncesi bazen kadınları kararsızlığa…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.