İzmir’de Dünyaca Ünlü Spor Salonu Metroflex GYM’i Deneyimlemeyen Kalmasın!

18 Nisan 2019
501 Okunma

Eğer fitness ve vücut geliştirme sizin tutkunuz ise, İzmir’de 2 ayrı şubesi olan dünya devi Metroflex GYM spor salonuna sizleri bekliyoruz!

Ronnie Coleman, Branch Warren, Johnnie Jackson, Vickie Gates, Dan Kovacs gibi şampiyonların doğduğu Metroflex GYM, Türkiye’de İzmir Alsancak ve Balçova şubeleri ile Sporcard üyelerini spor yapmaya davet ediyor.

Yeterince Ciddi misiniz?

İzmir Metroflex GYM Sporcard

Metroflex GYM, lisanslı ilk Türkiye şubelerini İzmir’de 2014 yılında açtı. Kendilerini asla sağlık merkezi olarak görmeyen salon, ciddi sporcular ve yarışmacılar yetiştirmek istiyor. 1988’de Amerika’nın Teksas Eyaleti’nde kurulan, dünya çapında 30’dan fazla şubesi bulunan Metroflex GYM, ciddi sporcuların ilk tercihleri arasında görülüyor. Yarışmacı olmak istemeseniz de vücut geliştirme hedeflerinizi gerçekleştirmek ve mükemmel vücut hatlarına sahip olmak istiyorsanız Metroflex’te bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Metroflex GYM Sporcard

Disiplinli ve deneyimli eğitmenler Metroflex’in kalitesini arttıran en önemli unsurlardan biri. Kişileri tartıda gördükleri rakamdan ziyade aynada gördükleri ölçülere, kompozisyona ve kaslara odaklayan Metroflex GYM kültürü, belki de hiçbir zaman hayal bile edemeyeceğiniz görüntüye kavuşmanıza yardımcı olacak!

Metroflex Alsancak ve Metroflex Balçova şubeleri ile hizmet veren spor salonu her 2 şubesinde de Sporcard kullanıcılarını ağırlıyor. Balçova şubesi 2014’te açılan ilk salon ve Alsancak şubesi 2018’de açılan ikinci salon.

Farklı Grup Dersleri İlginizi Çekiyor mu?

Tesislerin her ikisi de oldukça bakımlı ve temiz. Spor aletleri periyodik bir şekilde bakıma tabî tutuluyor. Her iki şube de renkli ve ferah bir şekilde tasarlanmış dinamik bir yapıya sahip. Metroflex Balçova şubesinde kullanıcılar fitness alanından ve grup derslerinden faydalanabiliyor. Balçova şubesinin grup dersleri arasında yoga, pilates, spinning, zumba ve crunch bulunuyor. Metroflex Alsancak şubesinde ise kullanıcılar fitness alanından yararlanabiliyor ve pilates, spinning, zumba, tabata ve boot camp grup derslerine katılabiliyor. Her iki salonda da grup dersine katılmak istediğiniz takdirde Sporcard kullanıcısı olarak salon ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun sebebi ise derslerin kişi sayısına göre değişiklik gösterebilmesi.

İzmir Metroflex GYM Sporcard

İki şubenin çalışma saatleri birbirinden farklı. Metroflex Alsancak şubesi hafta içi 06:00 – 23:00; hafta sonu 09:00 – 19:00 arasında kullanıma açık. Metroflex Balçova şubesi hafta içi 08:00 – 23:00; hafta sonu 11:00 – 20:00 arasında kullanıma açık. Unutulmaz bir spor deneyimi için sizi Metroflex’e bekliyoruz!

İzmir Metroflex GYM Sporcard

İlginizi çekebilir

Sporda İlerleme Nasıl Sağlanır?
Egzersiz-Spor
1 Okunma
Egzersiz-Spor
1 Okunma

Sporda İlerleme Nasıl Sağlanır?

Spor Card - 23 Eylül 2019

Ders çalışmazsanız matematik sınavından geçemezsiniz… Ve ilerleme kaydedemiyorsanız da salonda vücudunuzu geliştiremezsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenin. Uzmanına sorduk! Sporda İlerleme Nedir?…

Kadınlar İçin Seksi Üst Vücut Antrenmanı
Egzersiz-Spor
46 Okunma
Egzersiz-Spor
46 Okunma

Kadınlar İçin Seksi Üst Vücut Antrenmanı

Spor Card - 20 Eylül 2019

Eğer üst vücudunuzu geliştirmek istiyorsanız, kol, omuz ve göğüs kaslarınızı biçimlendirip sıkılaştırmanız gerekiyor. Farklı antrenman yöntemlerinin en iyi özelliklerini bir araya…

Sporcard Kanserli Çocuklar İçin #Umuda Koşuyor!
Genel
77 Okunma
Genel
77 Okunma

Sporcard Kanserli Çocuklar İçin #Umuda Koşuyor!

Uluç - 19 Eylül 2019

Sporcard olarak Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın düzenlediği Umut Koşusu’nu destekliyoruz. 22 Eylül’de Büyükada’da #UmudaKoş’uyoruz. Seni de ailemizin bir parçası olarak…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.