Ana SayfaSpor SalonlarıSporcard Üyeliğinizle Benefit Health Club'ta Bir Gün Geçirmeye Hazır mısınız?

Sporcard Üyeliğinizle Benefit Health Club’ta Bir Gün Geçirmeye Hazır mısınız?

Taksim Meydan’a 5 dakikalık mesafede olan Benefit Health Club, Gönen Hotel’in alt katında sizi bekliyor. Sporcard üyeliğinizle aldığınız check in kodlarınızı salon danışmasına gösterdiğinizde salonun imkanlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Taksim’de iş yeri ve evi olanlar için büyük kolaylık sağlayan Sporcard ile size yakın spor salonunda hedeflerinize odaklanabilir, kilo verme, hacim kazanma veya kas yapma gibi istekleriniz ışığında deneyimli bir ekip ile beraber çalışabilirsiniz.

Ortam sıcak, çalışanlar samimi; sizi kibarca karşılayarak salon hakkında kısaca bilgi veriyorlar.

Benefit Health Club, yüzme havuzlu spor salonunu Sporcard ile deneyin!

Salon üç kat daha aşağı iniyor, ilk katta yani danışmanın hemen yanında fitness alanı bulunuyor. Tüm ekipmanlar yepyeni ve temiz. Işıklandırma öyle iyi yapılmış ki diğer birçok salonun karanlık atmosferini burada hiç hissetmiyorsunuz. Otel salonlarının en güzel tarafı özellikle fitness alanlarının daha az yoğun olması, özellikle ramazan aylarında tercih ederseniz Benefit’te rahatça sporunuzu yapabilirsiniz.

Ferah, Temiz ve Bakımlı

Bir kat aşağıda sauna, hamam ve buhar odası konumlandırılmış. Hamam, içinde organizasyon yapılabilecek kadar büyük, bir hamama göre fazla sıcak değil ve buhar odası ya da sauna imkanından da yararlanabilirsiniz.

Benefit Health Club, yüzme havuzlu spor salonunu Sporcard ile deneyin!

Havuzlu spor salonu arayanları memnun edecek bir haberimiz var! Benefit Health Club’ta alt katın tamamı yüzme havuzuna ayrılmış durumda.

Havuz, 150 cm derinlikte ve su, sağlığınız açısından bir tehdit yaratmaması adına 30 derece sıcaklıkta tutuluyor. Ayrıca havuzun 12 metre olan uzunluğu yüzme antrenmanlarınız için gayet yeterli seviyede. Suyun kaldırma kuvvetinden yararlanarak eklemlerinize yük yüklemeden yapabileceğiniz yüzme egzersizi ile hem kalori yakabilir hem de rahatlayabilirsiniz.

Benefit Health Club, yolunuz Taksim’e düşerse kesinlikle uğramanız gereken bir tesis, hatta hafta sonu planınızı buraya gelmek üzere yapabilirsiniz. Ayrıca eğer masaj seviyorsanız size bir de güzel haberimiz var. Salonun fitness bölümünün hemen arkasında uzman masörler sizi bekliyor, hem de Sporcard üyelerine özel indirimli fiyatlarla! Dilerseniz tek seans dilerseniz de masaj paketi de satın alabilirsiniz.

Sporcard ayrıcalıkları ile salonu denemek için linke tıklayabilirsiniz!

Logged in as Edit your profile.

CEVAP VER

Lütfen yorum alanını doldurun!
Lütfen isim alanını doldurun!

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

SON EKLENENLER