Havuzlu Spor Salonu Arıyorsanız Swedish Sports Club Tam Size Göre!

12 Haziran 2019
678 Okunma

Yaz aylarına girdiğimize göre sıcakta spor yapmak için havuz şart oldu… Anadolu yakasında bulunan Swedish Sports Club özellikle havuz olanağı ile yazı şehirde geçirecek kişiler için harika bir spor salonu. Biz gittik, salonu sizin için gördük. Tam notumuzu verdik… Swedish Sports Club’da sizi neler bekliyor paylaşmak istiyoruz.

12.500 mAlana Yayılmış Dev Spor Tesisi

İki katlı olan spor salonu oldukça büyük bir alana sahip, kullanıcılara aydınlık ve ferah bir ortamda spor deneyimi sunuyor. Eğitmenlerin ve çalışanların hepsi güleryüzlü. Salona ilk kez geldiğinizde detaylıca sizi bilgilendiriyorlar. Hangi derse katılacağınız tamamen size kalmış durumda. Burada bir hatırlatma yapmamız gerekiyor. Spor salonuna gitmeden önce grup derslerinden faydalanmak istiyorsanız katılmak istediğiniz dersin kontenjan ve saat bilgilerini teyit etmeniz gerekli. Şimdi olanaklara geri dönelim.

Swedish Sports Club havuzlu spor salonu Sporcard'da!

Spor salonunun hem açık hem kapalı yüzme havuzu var ki bizce bu ideal bir olanak. Yazın da çalışan biriyseniz size yakın açık havuzlu bir salon olması mükemmel bir şans. Kışın da canınız istediğinde yüzebiliyor olmak harika. Swedish Sports Club’da ayrıca sauna olanağı da mevcut. Sporcard kullanıcısı olarak saunada keyifle rahatlayabilirsiniz.

Yoga, pilates, spinning ve zumba salonun sizlere sağladığı grup dersleri arasında yer alıyor. Eğitmen kadrosunda yüzme eğitiminden dalışa, reformer pilatesten tekvandoya, vücut geliştirmeden yogaya kadar farklı branşlarda sertifika ve derecelere sahip eğitmenler görüyoruz. Tanıştığınız zaman zaten siz de profesyonelliklerini hissedeceksiniz.

Swedish Sports Club havuzlu spor salonu Sporcard'da!

Spor salonunda fitness ve gym alanına da ek olarak 1 adet basketbol sahası ve tenis sahası da bulunuyor. Eğer old school bir tarza sahipseniz iş çıkışı Swedish Sports Club’a gidip gym alanında sıkı bir ağırlık antrenmanı sonrası biraz basketbol oynayıp eve dönmek gününüzü mükemmel bir şekilde sonlandırmanıza yardımcı olacaktır. Eğer “Ben sadece havuzda yüzme becerilerimi geliştirmek, diz ve diğer eklemlerime yük bindirmeden sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorum.” diyorsanız açık ya da kapalı havuzda her gün 1 saat kadar yüzmek size iyi gelecektir.

Swedish Sports Club havuzlu spor salonu Sporcard'da!

Kartal, Yalı mahallesinde bulunan Swedish Sports Club’ın hafta içi çalışma saatleri 08:00 ile 23:00 arasında; hafta sonu çalışma saatleri ise 09:00 ile 21:00 arasında değişmektedir.

Sporcard kullanıcısı olarak Swedish Sports Club’ın bahsettiğimiz tüm bu özelliklerinden faydalanmak için linke tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Benzersiz Rehber: Ankara’daki En İyi 5 Spor Salonu
Genel
10 Okunma
Genel
10 Okunma

Benzersiz Rehber: Ankara’daki En İyi 5 Spor Salonu

Spor Card - 21 Ağustos 2019

En iyi Ankara spor salonları nerede? Kafanızdaki bu ve nice farklı soru işaretini cevaplayabilmek için araştırma yaptık. Seçtiğimiz 5 spor…

Boyun Düzleşmesi (Servikal Lordoz) Beyin Sağlığınızla Oynayabilir!
Genel
29 Okunma
Genel
29 Okunma

Boyun Düzleşmesi (Servikal Lordoz) Beyin Sağlığınızla Oynayabilir!

Spor Card - 19 Ağustos 2019

Ağrı ve duruş bozukluğunu beraberinde getiren boyun düzleşmesi rahatsızlığı ortaya çıktığında, tıbbi terminolojiyle servikal lordoz düzleşir, boyun sağlıklı ve normal eğri formunu kaybeder.…

Definasyon Diyet Listesi ve Ayrıntılı Kalori Değerleri
Egzersiz-Spor
43 Okunma
Egzersiz-Spor
43 Okunma

Definasyon Diyet Listesi ve Ayrıntılı Kalori Değerleri

Spor Card - 16 Ağustos 2019

Kral gibi yiyip de definasyon dönemine giremeyeceğimizi kim söylemiş? 4 haftadan kısa sürede yağ yakmak ve kaslarınızı ortaya çıkarmak istiyorsanız,…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.