Havuzlu Spor Salonu Arıyorsanız Swedish Sports Club Tam Size Göre!

12 Haziran 2019
960 Okunma

Yaz aylarına girdiğimize göre sıcakta spor yapmak için havuz şart oldu… Anadolu yakasında bulunan Swedish Sports Club özellikle havuz olanağı ile yazı şehirde geçirecek kişiler için harika bir spor salonu. Biz gittik, salonu sizin için gördük. Tam notumuzu verdik… Swedish Sports Club’da sizi neler bekliyor paylaşmak istiyoruz.

12.500 mAlana Yayılmış Dev Spor Tesisi

İki katlı olan spor salonu oldukça büyük bir alana sahip, kullanıcılara aydınlık ve ferah bir ortamda spor deneyimi sunuyor. Eğitmenlerin ve çalışanların hepsi güleryüzlü. Salona ilk kez geldiğinizde detaylıca sizi bilgilendiriyorlar. Hangi derse katılacağınız tamamen size kalmış durumda. Burada bir hatırlatma yapmamız gerekiyor. Spor salonuna gitmeden önce grup derslerinden faydalanmak istiyorsanız katılmak istediğiniz dersin kontenjan ve saat bilgilerini teyit etmeniz gerekli. Şimdi olanaklara geri dönelim.

Swedish Sports Club havuzlu spor salonu Sporcard'da!

Spor salonunun hem açık hem kapalı yüzme havuzu var ki bizce bu ideal bir olanak. Yazın da çalışan biriyseniz size yakın açık havuzlu bir salon olması mükemmel bir şans. Kışın da canınız istediğinde yüzebiliyor olmak harika. Swedish Sports Club’da ayrıca sauna olanağı da mevcut. Sporcard kullanıcısı olarak saunada keyifle rahatlayabilirsiniz.

Yoga, pilates, spinning ve zumba salonun sizlere sağladığı grup dersleri arasında yer alıyor. Eğitmen kadrosunda yüzme eğitiminden dalışa, reformer pilatesten tekvandoya, vücut geliştirmeden yogaya kadar farklı branşlarda sertifika ve derecelere sahip eğitmenler görüyoruz. Tanıştığınız zaman zaten siz de profesyonelliklerini hissedeceksiniz.

Swedish Sports Club havuzlu spor salonu Sporcard'da!

Spor salonunda fitness ve gym alanına da ek olarak 1 adet basketbol sahası ve tenis sahası da bulunuyor. Eğer old school bir tarza sahipseniz iş çıkışı Swedish Sports Club’a gidip gym alanında sıkı bir ağırlık antrenmanı sonrası biraz basketbol oynayıp eve dönmek gününüzü mükemmel bir şekilde sonlandırmanıza yardımcı olacaktır. Eğer “Ben sadece havuzda yüzme becerilerimi geliştirmek, diz ve diğer eklemlerime yük bindirmeden sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorum.” diyorsanız açık ya da kapalı havuzda her gün 1 saat kadar yüzmek size iyi gelecektir.

Swedish Sports Club havuzlu spor salonu Sporcard'da!

Kartal, Yalı mahallesinde bulunan Swedish Sports Club’ın hafta içi çalışma saatleri 08:00 ile 23:00 arasında; hafta sonu çalışma saatleri ise 09:00 ile 21:00 arasında değişmektedir.

Sporcard kullanıcısı olarak Swedish Sports Club’ın bahsettiğimiz tüm bu özelliklerinden faydalanmak için linke tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yalın Ayak Antrenman Yapmak Ağırlık Kaldırma Kabiliyetinizi Artırıyor!
Egzersiz-Spor
437 Okunma
Egzersiz-Spor
437 Okunma

Yalın Ayak Antrenman Yapmak Ağırlık Kaldırma Kabiliyetinizi Artırıyor!

Spor Card - 18 Kasım 2019

Spor ayakkabıyla geçirdiğiniz onca zamandan sonra ayakkabısız antrenman yapmak mantıksız gelebilir ama yalın ayak olmanın pek çok artısı vardır. New…

Hızlı Kas Yapma İçin En İyi Tempo Nasıl Sağlanır?
Egzersiz-Spor
56 Okunma
Egzersiz-Spor
56 Okunma

Hızlı Kas Yapma İçin En İyi Tempo Nasıl Sağlanır?

Spor Card - 15 Kasım 2019

Hızlı kas yapma için en önemli noktalardan biri antrenman temponuzu doğru ayarlamanızdır. Antrenmanlarınıza eksantrik hareket ekleyerek kuvvetiniz, kas belirginliğiniz ve…

Boğaziçi Üniversitesi Yakınında Gidebileceğiniz En İyi Spor Salonları
Genel
39 Okunma
Genel
39 Okunma

Boğaziçi Üniversitesi Yakınında Gidebileceğiniz En İyi Spor Salonları

Spor Card - 13 Kasım 2019

Boğaziçi Üniversitesi'nde okuyorsanız okulunuza çok yakın olan 3 spor salonunu sizin için listeledik. Okul çıkışınızda ya da ders aranızda rahatlıkla…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.