United Club Ataşehir Spor Salonunu Tüm Detaylarıyla Anlatıyoruz!

15 Ağustos 2019
335 Okunma

Ataşehir’de yaşıyor veya çalışıyorsanız bir spor molası vermeye ne dersiniz? Spor molası diyoruz çünkü egzersiz yaparken salgıladığınız endorfin sayesinde vücudunuz ve beyniniz dinlenir ve canlanır.

United Club Ataşehir size harika bir gün yaşatabilir. Anadolu yakasında havuzlu spor salonu arıyorsanız United Club’tan çıkmak istemeyeceksiniz. Üzülmeyin! Sporcard üyeliğiniz sınırsızdır ve saatlerce bu cennet mekanda zaman geçirebilirsiniz.

United Club ya da diğer adıyla Pleon Ataşehir Barbaros Mahallesi’nde konumlanır.

spor-salonu-adresi       Barbaros Mahallesi, Karanfil Sokak, No:7/1 Ataşehir / İstanbul

telefon-numara-sporsalonu         0 (216) 688 8485

Yüzme havuzlu spor salonu arayanlara mükemmel imkanlar sunan salon sizi memnun etmeye yemin etmiş gibidir. Salonda hamam da bulunur, tüm vücudunuz arınsın, ruhunuz dinlensin istiyorsanız daha fazla beklemeyin deriz.

united-club-anadolu-yakasi-sauna

Anadolu yakasında havuzlu spor salonu United Club’a Sporcard üyeliğinizle giderken alın bir arkadaşınızı da doğruca salonun yolunu tutun, pişman olmayacaksınız. Bu hafta sonu da sağlıklı geçsin, haydi hemen planınızı yapın!

United Club (Pleon) Spor Salonu Bağımlılık Yapabilir, Dikkat!

united-club

United Club çok geniş bir alana kurulu, 4 katlı bir spor salonudur. Fitness ekipmanları yeterli sayıda ve son teknolojidir.  Grup dersleri çeşitlidir ve memnun edicidir. Havuzlu spor salonları arasında yer alan United Club kaslarınızı gevşetmek veya sadece günün yorgunluğunu atmak için bile olsa her koşulda mükemmel bir hizmet sunar.

Spor merkezinde;

United Club (Pleon) Spor Dersleri Nelerdir?

united-club-spor-dersleri

United Club birçok farklı ders seçeneği ile alternatif sunma konusunda başarılı bir spor salonudur. Fitness aletleri ve gym ekipmanları ile spor salonunda dilediğiniz egzersizi, istediğiniz süre boyunca yapabilir huzurla antrenmanınızı tamamlarsınız.

united-club-fitness

Eğer fitness veya gym antrenmanlarınızı çeşitlendirmek ve farklı kas gruplarını çalıştırmak istiyorsanız United Club (Pleon); yoga, spinning ya da pilates gibi opsiyonları ile sizi mutlu eder.

United Club spor salonunda;

United Club Şu An Açık mı?

united-club-calisma-saatleri

United Club çok absürt saatler olmadığı sürece, haftanın her günü neredeyse her saat açıktır. O zaman doğru spora!

United Club çalışma saatleri uzundur böylece iş ya da özel yaşamınız için yaptığınız günlük programınız engellenmez. Dilediğiniz saatte spor yapabilirsiniz.

  • Hafta içi: 07:00 – 22:45
  • Hafta sonu: 08:00 – 21:00

İster sabah sporu sevin, ister “Benim rutinim akşam sporudur.” deyin, United Club Ataşehir her çeşit programa uygundur. Haftanın her günü açıktır ve spor yapmak istediğiniz her an kapıları size açıktır.

İlginizi çekebilir

Yeni Tutkunuz Sabah Antrenmanıysa Spor Programınız Bizden: Orta Seviye
Egzersiz-Spor
39 Okunma
Egzersiz-Spor
39 Okunma

Yeni Tutkunuz Sabah Antrenmanıysa Spor Programınız Bizden: Orta Seviye

Spor Card - 21 Ekim 2019

Kimileri çalar saatleri çalar çalmaz yataktan fırlayıp kalkarlar, zindedirler, gün içerisinde ne yapılacaksa yapmaya hazırdırlar, spor salonuna gitmeye veya koşuya…

Yeni Tutkunuz Sabah Antrenmanıysa Spor Programınız Bizden: Başlangıç Seviye
Egzersiz-Spor
107 Okunma
Egzersiz-Spor
107 Okunma

Yeni Tutkunuz Sabah Antrenmanıysa Spor Programınız Bizden: Başlangıç Seviye

Spor Card - 18 Ekim 2019

Beş dakika daha uyuyayım da kalkarım yok! İncelikle hazırladığımız bu toparlayıcı başlangıç seviye fitness programı tam da sizlik, sabah antrenmanlarıyla…

Fitness Saatleri Konusunda Dur Durak Bilmeyen 5 Spor Salonu
Genel
202 Okunma
Genel
202 Okunma

Fitness Saatleri Konusunda Dur Durak Bilmeyen 5 Spor Salonu

Spor Card - 16 Ekim 2019

Sizin kadar yoğun çalışan ve rahatça antrenman yapabilmeniz için fitness saatleri konusunda sınır tanımayan spor merkezlerini araştırıyorsanız, doğru yerdesiniz. Çünkü…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.