Ana Sayfa Genel Sporcard’dan Yeni Yıl Hediyeniz %40 İndirim

Sporcard’dan Yeni Yıl Hediyeniz %40 İndirim

Bir yılın daha sonuna gelirken, sporun hayatımızda gün geçtikçe artan önemini tekrar hatırlatmak istiyoruz. Spor ve sağlık artık neredeyse eş anlamlı!

Yeni yıl dileğimiz elbette sağlıklı ve mutlu bir yıl ama istemek başarmanın sadece yarısı, diğer yarısı için size küçük bir hediyemiz var: Tüm Sporcard üyeliklerinde geçerli net %40 indirim!

2020’de özgürce spor yapabileceğin 350’den fazla salon ve dilediğinde iptal edebileceğin, aylık üyelik sunan Sporcard üyeliğin ile yeni bir başlangıç yapabilmen için ilk ay %40 indirimli. Haydi dileklerini gerçekleştirmek için bir adım at!

Kampanya Koşulları

  1. Sporcard üyeliğinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Kampanya, 24.12.2019 tarihinde başlayacak ve 31.12.2019 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.
  3. %40 indirim kazanımı için müşterilerin Premium veya Klasik paketi satın alırken ödeme ekranına “YENIYIL40” indirim kodunu girmeleri ve ödemeyi tamamlamaları gerekmektedir.
  4. Kupon kodu Sporcard Klasik üyelikte ilk ay 39.60TL, Premium üyelikte ilk ay 59.60TL indirim sağlayacaktır.
  5. %40 İndirim kodu 31.12.2019 saat 23:59’a kadar geçerlidir ve ilk ayı kapsar, üyeliğin iptal edilmemesi durumunda üyelik indirimsiz fiyat üzerinden otomatik yenilenecektir.
  6. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  7. Sporcard.com‘un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır. www.sporcard.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş/eylem tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
  8. Kampanyaya katılmakla, işbu koşulların tümünü okuduğunuzu ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorum alanını doldurun!
Lütfen isim alanını doldurun!

SON EKLENENLER