Sporcard Sevgililer Günü Kampanya Koşulları
SporCard

Sporcard Sevgililer Günü Kampanya Koşulları

Kampanya Koşulları

  1. Sporcard üyeliğinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Sevgililer Gününe Özel Sporcard Kampanyası, 11.02.2020’de başlayacak ve 15.02.2020 saat 23:59’da sona erecektir. Kampanya tarihleri arasında belirtilen kupon koduyla Sporcard’a yeniden üye olan kullanıcılara, aktif Sporcard üyeliği olmayan biriyle paylaşabilecekleri hediye kodu gönderilecektir.
  3. Hediye kodu kazanımı için müşterilerin üyelik satın alırken kupon kodu alanına “14SUBAT” kodunu girmeleri ve ödemeyi tamamlamaları gerekmektedir.
  4. Üyelik satın alma işlemi tamamlandıktan sonra Premium Üyelik satın alımlar için 149TL’lik hediye kodu, Klasik Üyelik satın alımlar için 99TL’lik hediye kodu aynı gün içinde kullanıcıya mail ile gönderilecektir.
  5. Kullanıcı bu indirimi kendi mevcut üyeliği ve aktif olan üyelikler haricinde farklı bir kullanıcı için kullanabilecektir. Kazanılan hediye mevcut üyeliğe indirim sağlamaz, gelecek aylarda kullanılamaz.
  6. Kullanıcıya gönderilen hediye kodu 20.02.2020 saat 23:59’a kadar geçerlidir ve ilk ayı kapsar, hediye koduyla satın alan kişinin üyeliğini iptal etmemesi durumunda üyelik indirimsiz fiyat üzerinden otomatik yenilenecektir.
  7. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  8.  Sporcard’ın kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır. Sporcard’ın kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş/eylem tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
  9. Kampanyaya katılmakla, işbu koşulların tümünü okuduğunuzu ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.