“Beklenen Cuma Öğrencilere Özel İlk 3 Ay %50 İndirimli Sporcard Üyeliği” Kampanya Koşulları
SporCard

“Beklenen Cuma Öğrencilere Özel İlk 3 Ay %50 İndirimli Sporcard Üyeliği” Kampanya Koşulları

Kampanya Koşulları

  1. Sporcard üyeliğinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Kampanya, 26.11.2019 tarihinde başlayacak ve 30.11.2019 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.
  3. Sporcard üyeliğinden ilk 3 ay %50 indirim ile faydalanmak isteyen kişinin öğrenci olduğuna dair bir belgeyi (öğrenci belgesi vb) TC kimlik numarası görünmeyecek şekilde info@sporcard.com mail adresine göndermesi gerekmektedir. İlgili mailin tarafımıza ulaşmasından sonra kişiye özel kupon kodu mail ile 1 iş günü içinde bildirilecektir. İndirimden faydalanmak isteyen kullanıcıların ödeme ekranında kupon kodu kısmına mail adreslerine gönderilen indirim kodunu girmeleri ve ödemeyi tamamlamaları gerekmektedir.
  4. Sporcard üyeliğini 3 ay boyunca %50 indirim ile satın alma hakkı için öğrenci olduğunu gösterir güncel belgeyi sağlamayı kabul etmesi gerekmekte olup sunulan belge veri olarak işlenmeyecek ve imha edilecektir.
  5. Sporcard üyeliğini ilk 3 ay %50 indirim  ile satın alma hakkı sağlayan kupon kodu 30.11.2019 saat 23:59’a kadar geçerlidir ve kullanım sağlandığında Klasik ve Premium Üyeliklerde %50 indirim sağlar. Takip eden iki ay boyunca kişinin üyeliğini iptal etmemesi halinde Sporcard Üyeliği otomatik olarak %50 indirimli fiyatı ile yenilenecektir. Örneğin Premium üyeliğiniz Aralıkta 74.5TL , Ocakta 74.5TL, Şubatta 74.5TL olarak yenilenecek üyeliği iptal etmemeniz durumunda Mart ayında 149TL olarak ücretlendirilecektir.
  6. İndirimli Sporcard üyeliği önceden iptal edilmediği durumda 3 ay sonunda  otomatik olarak son bulacak olup üyeliğin iptal edilmemesi halinde Sporcard üyeliği indirimsiz fiyatından yenilenecektir.
  7. Kampanyadan üyeliği aktif olan Sporcard üyeleri faydalanamaz.
  8. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  9. sporcard.com‘un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır. www.sporcard.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş/eylem tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
  10. Kampanyaya katılmakla, işbu koşulların tümünü okuduğunuzu ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.