Nishfit Spor Merkezi İş ve Okul Hayatının Merkezi Maslak’ta Sizi Bekliyor

Ders aralarında veya iş çıkışında trafikte kaybedeceğiniz vakti spor yaparak değerlendirmek için Maslak’ta bulunan Nishfit Spor Merkezi’ni deneyin!

nish-fit-spor-salonu-sporcard

İstanbul’un en dinamik bölgesi Maslak, hem öğrencilerin hem çalışan kesimin yoğun olduğu bir merkez. Nishfit spor salonu ise her yaştan kişinin fitness ve vücut geliştirme hedefleri için çalışabileceği, modern, temiz ve oldukça büyük bir salon.

Merkezi Konuma Sahip Donanımlı ve Ferah Spor Salonu

Maslak’ta Ağaoğlu 1453 içerisinde bulunan Nishfit, Nişantaşı Üniversitesi ile de ortak spor alanına sahip. Hem çalışanları hem de çevresi ile beğeni toplayan salon çok sayıda kişinin aynı anda antrenman yapmasına müsaade edebilecek şekilde dizayn edilmiş.

nish-fit-spor-salonu-sporcard

Nishfit, salon kullanıcılarına 3600 metrekarelik bir alanda spor yapma fırsatını sunuyor. Tüm alan, son derece yeni ve modern spor ekipmanlar ile donatılmış durumda. Vücut geliştirme hedefleriniz için aradığınız tüm spor aletleri salonda bulunuyor. Salonun ayrıca 400 metrekarelik bir grup dersi alanı mevcut. Deneyimli ve güleryüzlü eğitmenler ile burada fitness becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Ek olarak büyük bir gym ve crossfit alanı bulunan salonda yoğun antrenmanlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Spor salonu, Nişantaşı Üniversitesi ile ortak kullandığı bir basketbol sahasına da sahip.

Spor salonunun diğer olanakları arasında duş ve soyunma odaları bulunuyor. Salonun kilitli dolaplarından faydalanabilmeniz için asma kilit getirmeniz gerektiğini not edelim.

Salonun hafta içi çalışma saatleri 07:00 ile 23:00 arasında ve hafta sonu çalışma saatleri 08:00 ile 21:00 arasında.

nish-fit-spor-salonu-sporcard

Nishfit’e ulaşabilmek için Ağaoğlu Maslak 1453 sitesine girmeniz, 1453 Caddesi sonunda bulunan Nişantaşı Üniversitesine Nishfit Spor Salonuna geldiğinizi belirtmeniz gerekiyor.

nish-fit-spor-salonu-sporcard

İlginizi çekebilir

Sporda İlerleme Nasıl Sağlanır?
Egzersiz-Spor
1 Okunma
Egzersiz-Spor
1 Okunma

Sporda İlerleme Nasıl Sağlanır?

Spor Card - 23 Eylül 2019

Ders çalışmazsanız matematik sınavından geçemezsiniz… Ve ilerleme kaydedemiyorsanız da salonda vücudunuzu geliştiremezsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenin. Uzmanına sorduk! Sporda İlerleme Nedir?…

Kadınlar İçin Seksi Üst Vücut Antrenmanı
Egzersiz-Spor
46 Okunma
Egzersiz-Spor
46 Okunma

Kadınlar İçin Seksi Üst Vücut Antrenmanı

Spor Card - 20 Eylül 2019

Eğer üst vücudunuzu geliştirmek istiyorsanız, kol, omuz ve göğüs kaslarınızı biçimlendirip sıkılaştırmanız gerekiyor. Farklı antrenman yöntemlerinin en iyi özelliklerini bir araya…

Sporcard Kanserli Çocuklar İçin #Umuda Koşuyor!
Genel
77 Okunma
Genel
77 Okunma

Sporcard Kanserli Çocuklar İçin #Umuda Koşuyor!

Uluç - 19 Eylül 2019

Sporcard olarak Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın düzenlediği Umut Koşusu’nu destekliyoruz. 22 Eylül’de Büyükada’da #UmudaKoş’uyoruz. Seni de ailemizin bir parçası olarak…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.