Maslak’ta İşinize En Yakın Spor Salonlarını Söylüyoruz!

24 Temmuz 2019
326 Okunma

Sabah işe yetişmeye çalışan insan manzaralarına ve iş çıkışı büyük bir kalabalığa ev sahipliği yapan dinamik bölge Maslak, İstanbul’da çalışan kesimin yoğunlukta olduğu bir semt.

Sporcard olarak Maslak insanını tanıyoruz! Maslak spor salonları konusunda araştırmalarınıza artık son verebilirsiniz çünkü size yardımcı olacak muhteşem bir liste hazırladık.

İşte sizin karakterinize ve yaşam stilinize en uygun 5 Maslak spor salonu!

Maslak Spor Salonları Rehberi

1) Nishfit – Maslak 1453 Spor Salonu link-spor-salonu

nish fit 1453

Adres: Maslak Mahallesi, Taşyoncası Sokak, Nişantaşı Üniversitesi Ağaoğlu Maslak 1453

Telefon: +90 (543) 208 6070

Nishfit spor salonu herkesin severek fitness ve vücut geliştirme yapabileceği, geniş ve bolca spor aletinin olduğu bir spor merkezi.

Nishfit, Maslak’ta Ağaoğlu 1453 içinde konumlanıyor. Nişantaşı Üniversitesi ile ortak bir spor alanında bulunan Nishfit, titiz çalışanları ve harika lokasyonu ile tercih edilen bir spor salonu. Geniş ve ferah bir spor salonu deneyimi sunan Nishfit yüksek kullanıcı kapasitesi ile beğeni topluyor.

Nishfit’in çalışma saatleri:  hafta içi 07:00 – 23:00, hafta sonu ise 08:00 – 21:00 aralığında değişiyor.

Nishfit – Maslak 1453’te fitness, gym, basketbol ve voleybol alanlarında kaliteli vakit geçirebilir, ideal vücut hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

2) A Team Muay Thai & Kick Boxing link-spor-salonu

A team muay

Adres: Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı Tic. Mer. A-B Bloklar No:3-55

Telefon: +90 (212) 346 0390

Kick boks sevenler buraya! Maslak’çalışıyor ya da yaşıyorsanız bu spor salonu tam sizlik. A Team Muay Thai & Kick Boxing ile tüm günün stresini ringe gömmeye ne dersiniz?

A Team Muay Thai & Kick Boxing, Nazmi Akbacı Ticaret Merkezi’nin içinde konumlanıyor. Muay thai ve kick boks yapabileceğiniz bu spor salonunda dövüş sanatları alanında eğitim veren profesyonel eğitmen Atakan Turp ile kendinizi savunmayı öğrenirken, çok eğleneceğinize eminiz. Salon geniş, grup dersleri mevcut, peki siz hala neden denemediniz? Sporcard ile bu salonu deneyebilir, kick boksa yeni başlıyorsanız giriş eğitimlerini alabilirsiniz.

A Team Muay Thai & Kick Boxing çalışma saatleri; hafta içi 08:00 – 21:00, hafta sonu ise 08:00 – 16:00 arasındadır.

3) Massport Health Club link-spor-salonu

Massport

Adres: Maslak Mahallesi, Akasya Sokak, No:2 Mashattan Sitesi T-133

Telefon: +90 (212) 330 4868

Mashattan Sitesi içinde bulunan Massport Health Club hem merkezi konumu hem de orman manzaralı havuzlu fitness salonu ile huzurla spor yapabileceğiniz bir fitness salonu. Massport Health Club’ta fitness, kardiyo, pilates, spinning, zumba, crunch, basketbol, gym, tenis ve çeşitli grup derslerine girebilir, havuz ve sauna imkanından faydalanabilirsiniz. Maslak pilates salonu arayışınız artık son bulabilir çünkü Massport Health Club var!

Salonun otoparkı ücretsiz olduğundan arabanızla geldiğinizde zaman kaybetmeden spor yapmaya başlayabilirsiniz.

Massport Health Club çalışma saatleri; hafta içi 07:00 – 23:00 arası ve hafta sonu 08:00 – 22:00 arasındadır.

4) Crossfit Aspera link-spor-salonu

Crossfit Aspera

Adres: Maslak Mahallesi, Dereboyu 2 Caddesi, No:8/3

Telefon: +90 (552) 432 9040

Crossfit Aspera Maslak‘ta iş merkezleri ve plazalara yakın lokasyonu ile iş çıkışı veya sabah işe gelmeden önce sporunuzu yapabileceğiniz, rahatça duşunuzu alıp sosyal hayatınıza hız kesmeden devam edebileceğiniz bir spor salonu. Geniş fitness alanı ve ferah mekan özellikleri ile spor yaparken eğlenmek isteyenlere hitap eden Crossfit Aspera büyük beğeni kazanan Maslak spor salonları arasında yer alıyor. Crosfit sporunu derinlemesine öğrenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

Crossfit Aspera çalışma saatleri şu şekilde; hafta içi 07:30 – 21:00 arası ve hafta sonu 11:00 – 15:00 arası Sporcard ayrıcalıklarıyla crossfit deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

5) Urban Riders Maslak link-spor-salonu

urban

Adres: Dereboyu 2 Cad. No:8/3 Maslak

Telefon: +90 (530) 344 8726

Urban Riders Maslak, indoor cycling olarak adlandırılan dinamik ve enerjik bir egzersiz tipini deneyebileceğiniz yenilikçi bir spor salonu. Spinning fonksiyonel antrenman yapmak isteyenlere benzersiz dersler sunan Urban Riders Maslak, müdavimi olacağınız bir spor salonu.

Urban Riders Maslak çalışma saatleri şöyle; hafta içi 06:00 – 22:00, hafta sonu 06:00 – 22:00’dir.

Maslak spor salonlarını denemek için Sporcard üyesi olabilirsiniz. link-spor-salonu

Maslak spor salonu fiyat farklılıklarına takılmaksızın, Sporcard’ta aylık 99 TL’ye klasik üyelik yapabilir veya aylık 149 TL’ye premium üyelik yapabilirsiniz. Böylece her salona sınırsız bir şekilde girebilir, özgürce spor yapabilirsiniz. Taahhüt derdi olmadan dilediğinizde üyeliğinizi başlatıp dilediğinizde dondurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni Tutkunuz Sabah Antrenmanıysa Spor Programınız Bizden: Orta Seviye
Egzersiz-Spor
34 Okunma
Egzersiz-Spor
34 Okunma

Yeni Tutkunuz Sabah Antrenmanıysa Spor Programınız Bizden: Orta Seviye

Spor Card - 21 Ekim 2019

Kimileri çalar saatleri çalar çalmaz yataktan fırlayıp kalkarlar, zindedirler, gün içerisinde ne yapılacaksa yapmaya hazırdırlar, spor salonuna gitmeye veya koşuya…

Yeni Tutkunuz Sabah Antrenmanıysa Spor Programınız Bizden: Başlangıç Seviye
Egzersiz-Spor
106 Okunma
Egzersiz-Spor
106 Okunma

Yeni Tutkunuz Sabah Antrenmanıysa Spor Programınız Bizden: Başlangıç Seviye

Spor Card - 18 Ekim 2019

Beş dakika daha uyuyayım da kalkarım yok! İncelikle hazırladığımız bu toparlayıcı başlangıç seviye fitness programı tam da sizlik, sabah antrenmanlarıyla…

Fitness Saatleri Konusunda Dur Durak Bilmeyen 5 Spor Salonu
Genel
200 Okunma
Genel
200 Okunma

Fitness Saatleri Konusunda Dur Durak Bilmeyen 5 Spor Salonu

Spor Card - 16 Ekim 2019

Sizin kadar yoğun çalışan ve rahatça antrenman yapabilmeniz için fitness saatleri konusunda sınır tanımayan spor merkezlerini araştırıyorsanız, doğru yerdesiniz. Çünkü…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.