Etiler’de Gidilecek Belki de En İyi Spor Salonu: Carrera Fitness Bellevue Residence

23 Mayıs 2018
1143 Okunma

Fitness ile ilgilenen sporsever sayısının son yıllarda muazzam derecede artmasıyla birlikte açılan spor salonu sayısında da kayda değer bir artış var. Fakat, içlerinden bazıları var ki açıldıkları günden itibaren sunduğu hizmetlerle ve ortaya koyduğu kalite anlayışıyla diğer salonlardan farklı olduklarını belli ediyorlar.

İşte o salonlardan bir tanesi de Etiler Bellevue Rezidance içerisinde yer alan, dünyaca ünlü Carrera Fitness markasının franchise modeli olan:

Carrera Fitness Bellevue Residence

carrera-fitness-bellevue-residence

Verilen kaliteli hizmeti gözleriyle görmek isteyen sporseverlerin unutulmaz deneyimler yaşaması için merkezi bir yerde konumlanan Carrera Fitness Bellevue Residence, 4000 m2 gibi çok büyük bir alan üzerine kurulmuştur. Böylesine büyük bir alana kurulmuş olan Carrera Fitness Bellevue Residence, spor salonuna gitmek isteyen fakat dar ve küçük bir alana sıkışmaktan da çekinen birçok sporseverin uğrak noktası haline gelmiş durumda.

carrera-fitness-bellevue-residence

Büyük bir spor kompleksi olarak da nitelendirebileceğimiz Carrera Fitness Bellevue Residence, bulunduğu Etiler, Beşiktaş bölgesinin en büyük yüzme havuzuna sahip tesisi olarak da göze çarpıyor. Bunların yanında ayrıca son teknoloji gym ve kardiyo ekipmanları, boks ringi, pilates reformer stüdyosu, crossfit alanları ve çok amaçlı grup dersi stüdyolarıyla hizmet vermektedir.

carrera-fitness-bellevue-residence

Sağlıklı yaşam için severek gidebileceğiniz, çeşitli aktivitelere katılırken pek çok yeni arkadaş edinebileceğiniz ve bir yandan da fitness ile ilgili amacınıza ulaşabileceğiniz bir spor salonu arayışındaysanız,  Carrera Fitness Bellevue Residence hiç şüphesiz ki sizin beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilecek bir spor salonu.

carrera-fitness-bellevue-residence

Etiler, Beşiktaş’ta spor salonu arayışında olanları, bu nezih kompleksi ziyaret etmeye ve sundukları hizmeti kendi gözünüzle deneyimlemeye davet ediyoruz.

Carrera Fitness Bellevue Residence’a rezervasyon yaptırmak için burayı tıklayabilirsiniz!

Salonu deneyimleyen sporseverlerin sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar da şöyle:

hiç acıma duygunuz yok hocam @burakiyak 🤛🏽

A post shared by Niran Yalaz (@niranyalazofficial) on

Efendim, Duyamadım? 😌

A post shared by Mesut DİKMETAŞ (@mesutdikmetas) on

 

İlginizi çekebilir

Benzersiz Rehber: Ankara’daki En İyi 5 Spor Salonu
Genel
11 Okunma
Genel
11 Okunma

Benzersiz Rehber: Ankara’daki En İyi 5 Spor Salonu

Spor Card - 21 Ağustos 2019

En iyi Ankara spor salonları nerede? Kafanızdaki bu ve nice farklı soru işaretini cevaplayabilmek için araştırma yaptık. Seçtiğimiz 5 spor…

Boyun Düzleşmesi (Servikal Lordoz) Beyin Sağlığınızla Oynayabilir!
Genel
29 Okunma
Genel
29 Okunma

Boyun Düzleşmesi (Servikal Lordoz) Beyin Sağlığınızla Oynayabilir!

Spor Card - 19 Ağustos 2019

Ağrı ve duruş bozukluğunu beraberinde getiren boyun düzleşmesi rahatsızlığı ortaya çıktığında, tıbbi terminolojiyle servikal lordoz düzleşir, boyun sağlıklı ve normal eğri formunu kaybeder.…

Definasyon Diyet Listesi ve Ayrıntılı Kalori Değerleri
Egzersiz-Spor
43 Okunma
Egzersiz-Spor
43 Okunma

Definasyon Diyet Listesi ve Ayrıntılı Kalori Değerleri

Spor Card - 16 Ağustos 2019

Kral gibi yiyip de definasyon dönemine giremeyeceğimizi kim söylemiş? 4 haftadan kısa sürede yağ yakmak ve kaslarınızı ortaya çıkarmak istiyorsanız,…

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.