Sporcard’lı Ol Mağdur Olma!
SporCard

Sporcard’lı Ol Mağdur Olma!

Sporcard, 350’den fazla spor salonuna tek üyelikle sınırsız giriş imkanı sunan sistem. 

Sporcard üyeliğinizi ister 1 ay, ister yıllarca kullanabilir, hesabınızı dilediğinizde iptal edebilir, dilediğiniz de ise yeniden aktif edebilirsiniz. Sporcard Ankara salonlarımızı https://www.sporcard.com/spor-salonlari?q=ankara linkinden inceleyebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  1. Kampanya, 08.11.2019 tarihinde başlayacak ve 30.11.2019 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.
  2. %25 indirim kazanımı için üye olacak kişinin Ankara’da ikamet ettiğine dair bir belgeyi (İkamet veya eşdeğer bir belge) TC kimlik numarası görünmeyecek şekilde info@sporcard.com mail adresine göndermesi gerekmektedir. İlgili mailin tarafımıza ulaşmasından sonra kişiye özel kupon kodu mail ile bildirilecektir. İndirimden faydalanmak isteyen müşterilerin ödeme ekranında kupon kodu kısmına mail adreslerine gönderilen indirim kodunu girmeleri ve ödemeyi tamamlamaları gerekmektedir.
  3. %25 indirim kazanımı için katılımcıların gönderdiği güncel belgenin saklanmasını kabul etmesi gerekmekte olup sunulan belge veri olarak işlenmeyecek ve imha edilecektir.
  4. %25 İndirim kodu 30.11.2019 saat 23:59’a kadar geçerlidir ve ilk ayı kapsar.
  5. Kampanyadan üyeliği aktif olan Sporcard üyeleri faydalanamaz.
  6. sporcard.com ‘un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır. www.sporcard.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş/eylem tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
  7. Kampanyaya katılmakla, işbu koşulların tümünü okuduğunuzu ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.