Ankara’ya Özel 49TL & Supplementler Müşterilerine Özel %20 İndirim Kampanya Koşulları
SporCard

Ankara’ya Özel 49TL & Supplementler Müşterilerine Özel %20 İndirim Kampanya Koşulları

“Spor Salonu Üyeliği Olanlara Sporcard Sadece 49 TL” Kampanya Koşulları

Kampanya Şartları

 1. Kampanya, 13.09.2019 tarihinde başlayacak ve 30.09.2019 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.
 2. Sporcard üyeliğini Aylık 49 TL’ye satın alma hakkında sahip olacak kişinin mevcutta devam eden spor salonu üyeliği olduğuna dair bir belgeyi (son ödeme dekontu, fatura, giriş kartı vb) TC kimlik numarası görünmeyecek şekilde info@sporcard.com mail adresine göndermesi gerekmektedir. İlgili mailin tarafımıza ulaşmasından sonra kişiye özel kupon kodu mail ile bildirilecektir. İndirimden faydalanmak isteyen müşterilerin ödeme ekranında kupon kodu kısmına mail adreslerine gönderilen indirim kodunu girmeleri ve ödemeyi tamamlamaları gerekmektedir.
 3. Sporcard üyeliğini Aylık 49 TL’ye satın alma hakkı için spor salonu üyesi olduğunu gösterir güncel belgeyi sağlamayı kabul etmesi gerekmekte olup sunulan belge veri olarak işlenmeyecek ve imha edilecektir.
 4. Sporcard üyeliğini Aylık 49 TL’ye satın alma hakkı sağlayan kupon kodu 30.09.2019 saat 23:59’a kadar geçerlidir ve indirimli üyelik gönderilen belgede yer alan “mevcut spor salonu üyeliği bitiş tarihine” kadar kullanılabilir. Örnek: gönderilen belgede mevcut salon üyeliği 30.12.2019 ise kişi 30.12.2019 tarihine kadar Sporcard üyeliğinden indirimli faydalanabilir. Kişinin Sporcard’tan indirimli faydalandığı süre zarfında indirimin devam etmesi için Sporcard üyeliğini iptal etmemesi gerekmektedir.
 5. İndirimli Sporcard üyeliği “mevcut spor salonu üyeliği bitiş tarihinde” otomatik olarak son bulacak olup üyeliğin iptal edilmemesi halinde Sporcard üyeliği indirimsiz fiyatından yenilenecektir.
 6. Kampanyadan üyeliği aktif olan Sporcard üyeleri faydalanamaz.
 7. sporcard.com‘un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır. www.sporcard.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş/eylem tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
 8. Kampanyaya katılmakla, işbu koşulların tümünü okuduğunuzu ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

“Sporcard İlk Ay Geçerli %20 İndirim” Kampanya Koşulları

(Kupon Kodun: SUPP20)

Kampanya Şartları

 1. Kampanya, 13.09.2019 tarihinde başlayacak ve 30.09.2019 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.
 2. %20 indirim kazanımı için müşterilerin üyelik satın alırken ödeme ekranında kupon kodu kısmına ‘”SUPP20″ kodunu girmeleri ve ödemeyi tamamlamaları gerekmektedir.
 3. %20 İndirim kodu 30.09.2019 saat 23:59’a kadar geçerlidir ve ilk ayı kapsar.
 4. Kampanyadan üyeliği aktif olan Sporcard üyeleri faydalanamaz.
 5. www.sporcard.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır. www.sporcard.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş/eylem tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
 6. Kampanyaya katılmakla, işbu koşulların tümünü okuduğunuzu ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.