Ana Sayfa Genel 19 Mayıs'a Özel Sporcard İndirimi Başladı!

19 Mayıs’a Özel Sporcard İndirimi Başladı!

M. Kemal Atatürk’ün ”Ben Türk gençliğinin spor yaparak güçlü olmasını isterim” sözünden aldığımız güçle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nızı kutluyoruz.

Sporcard olarak spor yapmak isteyen herkese 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel %20, öğrencilere ise tam %50 indirim avantajını bugün itibariyle başlattık. İstanbul, Ankara ve İzmir’de yüzlerce salona ve onlarca otel tesisine aylık üyelikle sınırsız giriş yapabileceğin Sporcard üyeliğinin ilk ay indiriminden faydalanmak için yapman gereken tek şey indirim kuponuyla Sporcard üyesi olmak!

%20 indirim için ödeme ekranında kupon kodu kısmına ”19Mayıs” yazıp kullan butonuna basman yeterli.

%50 öğrenci indirimi için ise öğrenci olduğunu gösteren bir belgeyi info@sporcard.com mail adresine atman yeterli olacak. İnceleme yapıldıktan sonra, hemen aynı gün içinde %50 indirim kodun  sana gönderilecek.

Hadi yaz kapıya dayandı bile, 19 Mayıs’a özel sunduğumuz bu indirimi sakın kaçırma!

Şimdi üye olmak için hemen tıkla!

Kampanya Şartları

1. Kampanya, 16.05.2019 tarihinde başlayacak ve 19.05.2019 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.

2. Kampanya %20 ve %50 olmak üzere iki farklı oranda indirim sunmakta olup, %20 indirim kazanımı için bir şart bulunmamaktadır. İlk aya özel %20 indirimden yararlanmak isteyen müşterilerin ödeme ekranında kupon kodu kısmına ‘’19MAYIS’’ kodunu girmeleri ve ödemeyi tamamlamaları gerekmektedir.

3. %50 indirim kazanımı için üye olacak kişinin öğrenci olduğuna dair bir belgeyi (öğrenci kimliği görseli, öğrenci belgesi vb) TC kimlik numarası görünmeyecek şekilde info@sporcard.com mail adresine göndermesi gerekmektedir. İlgili mailin tarafımıza ulaşmasından sonra kişiye özel kupon kodu mail ile bildirilecektir. İndirimden faydalanmak isteyen müşterilerin ödeme ekranında kupon kodu kısmına mail adreslerine gönderilen indirim kodunu girmeleri ve ödemeyi tamamlamaları gerekmektedir.

4. %50 indirim kazanımı için katılımcıların öğrenci olduğunu gösterir güncel belgeyi sağlamayı kabul etmesi gerekmekte olup sunulan belge veri olarak işlenmeyecek ve imha edilecektir.

5. %20 ve %50 İndirim kodu 19.05.2019 saat 23:59’a kadar geçerlidir ve ilk ayı kapsar.

6. Kampanyadan üyeliği aktif olan Sporcard üyeleri faydalanamaz.

7. www.sporcard.com ‘un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır. www.sporcard.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş/eylem tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

8. Kampanyaya katılmakla, işbu koşulların tümünü okuduğunuzu ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum alanını doldurun!
Lütfen isim alanını doldurun!

SON EKLENENLER